Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/417
Назва: Микола Островський на сторінках історії і в нашому житті
Інші назви: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції до 100-річчя з дня народження 25 вересня 2004р.
Автори: Хмельниц. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Островського
Обласний літературно-меморіальний музей М. Островського
Бібліографічний опис: Микола Островський на сторінках історії і в нашому житті : матеріали міжнар. наук.-практ. конф.: До 100-річчя з дня народження : [електрон. копія] / М-во культури і мистецтв України, Хмельниц. облдержадмін., Хмельниц. обл. рада; Упр. культури Хмельниц. облдержадмін., Хмельниц. обл. універс. наук. б-ка ім М.Островського, Обл. літ.-мемор. музей М. Островського. - Хмельницький : [б. и.], 2004. - 144 с. - 15.00 грн.
Дата публікації: 2004
Видавництво: Хмельницький-Шепетівка : Заколодний, М. І.
Ключові слова: Хмельниччина
Краєзнавство літературознавче
Островський М. О.
Короткий огляд (реферат): До збірника увійшли доповіді та повідомлення учасників міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 100-річчю з дня народження нашого земляка, письменника-гуманіста М. О. Островського. Матеріали висвітлюють життєвий і творчий шлях письменника, його зв'язки з Україною, значення роману "Як гартувалася сталь" в справі виховання молоді на загальнолюдських принципах гуманізму, патріотизму, добра і справедливості.
Опис: Ред. колег.: Ільїнська, О. В. (голова), Синиця, Н. М., Чікін, В. І., Маковська, В. В.; відп. за вип.: Шевченко, С. І.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/417
Розташовується у зібраннях:Власні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
M.Ostrovskyi na storinkakh istorii i v nashomu zhytti.pdfМикола Островський на сторінках історії і в нашому житті42,33 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.