Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/442
Назва: Українська еміграційна проза ХХ століття
Автори: Мацько, Віталій Петрович
Бібліографічний опис: Мацько, В. П. Українська еміграційна проза XX століття [електрон. копія] : монографія / В. П. Мацько. - Хмельницький : Дерепа І. Ж., 2009. - 388 с. - бібліогр.: с. 358-384.
Дата публікації: 2009
Видавництво: Хмельницький : Дерепа І. Ж.
Ключові слова: Літературознавство українське
Українська еміграційна проза
Еміграційна проза українська
Короткий огляд (реферат): Монографію присвячено концептуальному осягненню художніх моделей людини та світу в українській діаспорній прозі ХХ століття. Досліджено, що для людини світ розкриває буття, бо сам він нічого не знає про те, що він - світ, і він стає світом лише для істоти, яка його пізнає. Встановлено, що концептуальне зображення людини і світу в еміграційній прозі за своєю сутністю є світоглядною проблемою. Кожен письменник концептуальні моделі "людина - світ" вибудовує в залежності від художнього задуму, світобудови змалювання характерів персонажів, способу автором бачення світу, естетичного ідеалу, втіленого в художній образ. Такі параметри водночас вказують на позицію, кут зору автора щодо моделювання світоглядної проблеми - зображення світу і людини в ньому. Заакцентовано, що концептуальні моделі взаємовідносин "людина - світ"в літературній спадщині письменників українського зарубіжжя ХХ століття - різновекторні.
Опис: Рецензенти : Астаф'єв, О. І., Ткачук, М. П.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/442
Розташовується у зібраннях:Краєзнавчі видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ukrainska emihratsiina proza XX stolittia.pdfУкраїнська еміграційна проза ХХ століття119,6 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.