Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/450
Назва: Хребтіїв : старовинне подільське село на лівому березі середнього Дністра
Інші назви: Пам'яті батьків присвячується
Автори: Храпак, Петро Данилович
Бібліографічний опис: Храпак П. Д. Хребтіїв : старовинне подільське село на лівому березі середнього Дністра.- Хмельницький : ФОП Мельник А. А., 2018.- 284 с.
Дата публікації: 2018
Видавництво: Хмельницький : Мельник А. А.
Ключові слова: Історія України
Історія Поділля
Краєзнавча
Історія с. Хребтів Новоушицького району
Короткий огляд (реферат): Затишне мальовниче село Хребтіїв над Дністром здавна приваблює поселенців. Читач дізнається про переважно драматичні сторінки історії подільського села : від перших його поселенців, їх кременевих знарядь праці, до сьогодення. В окремих розділах подається інформація про Хребтіїв епохи черняхівської культури, часів Київської Русі, фортецю пана Володийовського, шляхетський рід Собанських та дворянський рід Патонів. У центрі розповіді - працьовиті хребтіївські родини в дореволюційний період, у період колективізації, в роки Другої світової війни та відновлення колективного господарства, багатодітні сім'ї, культура та побут селян. У книзі знайшли відображення перекази та розповіді односельців, архівні матеріали, напрацювання авторів, вірші хребтіївської поетеси Галини Мельник та пісні Наддністрянського краю Ніни Кордонської. Книга розрахована на широке коло і вікову палітру читачів : від науковців до школярів - шанувальників рідної історії.
Опис: Рец. : Місінкевич, Л. Л., Блажевич, Ю. І., Єсюнін С. М.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/450
ISBN: 978-617-7600-40-3
Розташовується у зібраннях:Краєзнавчі видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Khrapak_Khrebtiiv.pdfХребтіїв : старовинне подільське село на лівому березі середнього Дністра93,74 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.