Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/458
Назва: Історія міст і сіл Хмельницької області
Автори: Хмельниц. обл. держ. б-ка ім. М. Островського
Бібліографічний опис: Історія міст і сіл Хмельницької області : ретросп. бібліогр. покажч. : [електрон. копія] / Хмельниц. обл. держ. б-ка ім. М. О. Островського ; Хмельниц. обл. орг. укр. т-ва охорони пам'ятників історії і культури. - Хмельницький : Поділля, 1987. - 176 с.
Дата публікації: 1987
Видавництво: Хмельницький : Поділля
Ключові слова: Історія України
Міста і села
Хмельниччина
Краєзнавча
Бібліографічний покажчик
Короткий огляд (реферат): Ретроспективний бібліографічний покажчик "Історія міст і сіл Хмельницької області" має на меті допомогти у вивченні історії Поділля. Видання складається з двох частин : загальної і топографічної. В загальній частині матеріал систематизований за розділами: Поділля в творах основоположників марксизму-ленінізму; Загальні праці про Хмельницьку область; Історія області від найдавніших часів до Великої Жовтневої соціалістичної революції; Історія області в радянський час.
Опис: Склав : Гуменюк, С. К. ; рец. : Нижник, Т. Г., Михайлова, С. Р. ; відп. за вип. : Гордєєва, Г. М., Логвиненко, Т. В.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/458
Розташовується у зібраннях:Власні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Istoriia mist i sil Khmelnytskoi oblasti.pdfІсторія міст і сіл Хмельницької області40,21 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.