Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/469
Назва: Література про Хмельницьку область за 1998 рік
Автори: Держ. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Островського
Бібліографічний опис: Література про Хмельницьку область за 1998 рік : бібліогр. покажч. : [електрон. копія] / Упр. культ. Хмельниц. облдержадмін., Держ. обл. наук. б-ка ім. М. Островського ; уклад. С. Р. Михайлова ; ред. В. О. Мельник ; відп. за вип. С. Л. Карван. - Хмельницький : [б. в.], 2002. - 72 с. - 10.00 грн.
Дата публікації: 2002
Видавництво: Хмельницький : [б. в.]
Ключові слова: Бібліографічні покажчики
Література про Хмельницьку область
Краєзнавча
1998 рік
Короткий огляд (реферат): Універсальний бібліографічний покажчик "Література про Хмельницьку область за 1998 рік" продовжує літопис краєзнавчої літератури, який розпочато в 1960 році. До покажчика увійшли книги та найважливіші журнальні і газетні публікації 1998 року. Література систематизована за розділами, які в комплексі висвітлюбть основні сторони життя області. В межах розділів і підрозділів література подана в алфавітному порядку прізвищ авторів або назв книг чи статей. Офіційні матеріали виносяться на початок у структурних підрозділах. У тих випадках, коли назва публікацій не розкриває її змісту, до бібліографічного опису включаються короткі анотації. Для полегшення користування посібником у ньому вміщено іменний та географічний покажчик. Дане видання допоможе бібліотечним працівникам в організації пропаганди краєзнавчої літератури, довідковій та інформаційній роботі, стане у пригоді вчителям, учням, студентам, усім, хто цікавіться краєзнавством.
Опис: Уклад. : Михайлова, С. Р. ; ред. : Мельник, В. О. ; відп. за вип. : Карван, С. Л.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/469
Розташовується у зібраннях:Власні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Lit pro Khm obl_98.pdfЛітература про Хмельницьку область за 1998 рік17,32 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.