Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/471
Назва: Література про Хмельницьку область за 1994 рік
Автори: Держ. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Островського
Бібліографічний опис: Література про Хмельницьку область за 1994 рік : бібліогр. покажч. : [електрон. копія] / Упр. культ. Хмельниц. облдержадмін., Держ. обл. наук. б-ка ім. М. Островського ; уклад. В. О. Мельник ; ред. Н. М. Синиця ; відп. за вип. С. Л. Карван. - Хмельницький : [б. в.], 1997. - 80 с. - 10.00 грн.
Дата публікації: 1997
Видавництво: Хмельницький : Поділля
Ключові слова: Бібліографічні покажчики
Література про Хмельницьку область
Краєзнавча
1994 рік
Короткий огляд (реферат): Покажчик "Література про Хмельницьку область за 1994 рік" є продовженням щорічника, випуск якого розпочато у 1960 році. В ньому відображені книги, бібліографічні посібники, статті із збірників, журналів та газет, рецензії. Література систематизована за розділами, які в комплексі відображають основні сторони життя краю. В межах розділів матеріал розташовано за алфавітом прізвищ авторів та назв книг чи статей. Офіційні матеріали виносяться на початок в структурних підрозділах. Якщо назва публікації не розкриває її змісту, до бібліографічного опису включається коротка анотація. Допоміжний апарат складається з іменного та географічного покажчиків і списку періодичних видань, розписаних у 1994 році на предмет краєзнавства. Покажчик допоможе бібліотечним працівникам в організації пропаганди краєзнавчої літератури, довідковій та інформаційній роботі, стане у пригоді бібліотечним працівникам, вчителям, учням, студентам, усім. хто цікавиться краєзнавством.
Опис: Уклад. : Мельник, В. О. ; ред. : Синиця, Н. М. ; відп. за вип. : Карван, С. Л.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/471
Розташовується у зібраннях:Власні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
lit pro khm obl_94.pdfЛітература про Хмельницьку область за 1994 рік19,52 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.