Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/544
Назва: Література про Хмельницьку область за 1977 рік
Автори: Хмельниц. держ. обл. б-ка ім. М. Островського
Бібліографічний опис: Література про Хмельницьку область за 1977 рік : бібліогр. покажч. : [Електронна копія друк. вид.] / Держ. обл. наук. б-ка ім. М. Островського ; уклад. Т. Г. Нижник ; відп. за вип. В. П. Гусько. - Хмельницький : [б. в.], 1981. - 168 с. - 20.00 грн.
Дата публікації: 1981
Видавництво: Хмельницький : [б. в.]
Ключові слова: Література про Хмельницьку область
Бібліографічні покажчики
Хмельниччина
Краєзнавча
Короткий огляд (реферат): Покажчик "Література про Хмельницьку область за 1977 рік" є продовженням щорічника, який розпочато у 1960 році. До покажчика увійшли книги та найважливіші журнальні та газетні статті. Розміщені вони по галузях знань, у межах розділів - за алфавітом. На початку кожного розділу подаються керівні матеріали. У тих випадках коли назва книги, статті не розкриває її змісту, до бібліографічного опису включається короткі анотації. Щоб полегшити користування покажчиком в кінці його подається алфавітний та географічний покажчик та список використаних періодичних видань. Покажчик розрахований на партійній, радянський та господарський актив, пропагандистів, лекторів, спеціалістів народного господарства, працівників установ культури. Він допоможе повніше використати літературу про Хмельницьку область.
Опис: Укладачі : Шпилько, Р. Ф., Нижник, Т. Г. ; ред.: Буяновська, Г. К. ; відповідальний за випуск : Гусько В. П.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/544
Розташовується у зібраннях:Власні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Literatura pro Khmelnytsku oblast za 1977 rik.pdfЛітература про Хмельницьку область за 1977 рік46,9 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.