Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/483
Назва: Імідж ділової людини
Автори: Хмельницька держ. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Островського
Бібліографічний опис: Імідж ділової людини : бібліогр. покажч. : [Електронна копія] / Упр. культури Хмельниц. облдержадмін., Обл. універс. наук. б- ка ім. М. Островського ; уклад. Л. І. Марцонь. - Хмельницький : ОУНБ, 2002. - 20 с. - 10.00 грн.
Дата публікації: 2002
Видавництво: Хмельницький : [б. в.]
Ключові слова: Бібліографічні покажчики
Ділова людина
Імідж
Короткий огляд (реферат): Невід'ємною складовою сучасного ринку професій є його високий рівень конкурентності, поєднаний, водночас, із напруженим і де-коли дуже обмеженим часовим фактором. Як керівникові взнати правду про професійні чи, навіть, людські якості претендента на вакантну посаду? Як претендентові зразу ж зацікавити керівника в собі і вигідно показати свій професіоналізм? Як провести ділові переговори так, щоб зацікавити протилежну сторону і впевнити її в своїх ділових якостях? Отут і зіграють свою роль ваш одяг, зачіска, мова, міміка, жести - все те, що об'єднується одним словом - імідж. Це ціла наука про те, як своїм зовнішнім виглядом, поведінкою справляти позитивне враження на оточуючих і навіть впливати на них. Постійні запити читачів і обмежена кількість літератури з цієї теми змусили працівників бібліотеки провести активний пошук в каталогах і фондах ОУНБ і створити бібліографічний покажчик на допомогу спеціалістам, керівникам різних рангів, а також тим, хто цікавитьсяданою темою. Покажчик вміщує літературу лише із фондів ОУНБ і тому для зручності користувачів описи книг подаються із шифрими ОУНБ. Також його доповнено іменним покажчиком. Відбір літератури завершено у 2002 році.
Опис: Уклад. : Марцонь, Л., Безвушко, Т.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ft-ounb.ounb.km.ua:8080/jspui/handle/123456789/483
Розташовується у зібраннях:Власні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Imidzh dilovoyi lyudyny.pdfІмідж ділової людини3,18 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.